Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.

Sohbete Bağlan


Masaüstü üzerinden bağlanmak
için mIRC İndir.

İSVİÇRE SOHBET


İsviçre Gezi Rehberi | Pegasus

İsviçre Sohbet
İsviçre’de yaşayan, sevdiklerine ve ülkesine hasret vatandaşlarımız için onları çok sevindirecek bir haberimiz var. Diledikleri an kolayca yeni arkadaş edinebilirler ve keyifli sohbet edebilirler. Kendi memleketinden ve aynı dili konuştuğun insanlardan uzaklaşmak zor bir durumdur. Böyle bir durumda yeni arkadaşlıklar edinmek ve güçlü bağlar oluşturmak da oldukça zaman alır. Üstelik yurt dışında yaşayanlar için kendi dillerini konuşabilecekleri ya da daha kolay iletişim kurabilecekleri insanlara rastlamak güçtür. Bu süreci kısaltmak ve zor zamanları kolaylaştırmak önemlidir.

İsviçre Chat Sohbet Odaları

İsviçre Sohbet Odaları ülkesinden uzakta yaşayan ve kendi dilini konuşmayı özleyen gurbetçiler için düşünülmüştür. İsviçre Muhabbet Odaları sayesinde kolayca bu bölgede yaşayan gurbetçilerin daha kolay birbirlerini tanıması ve birbirlerini bulması sağlanır. Bu sayede her an ulaşabileceğiniz ve sanal ortamda sohbet edebileceğiniz arkadaşlıklarınız olacaktır. Üstelik sitede yalnızca sohbet odaları bulunmamaktadır. Aynı zamanda radyo ve oyun seçenekleri de sunuluyor. Radyo yayını yapan Dj’ler ile dilerseniz anons ve istek de yapabilirsiniz. Bu sayede hem sohbet edebileceğiniz hem de kaliteli vakit geçirebileceğiniz eğlence dünyası sizlere sunulur. Üstelik yeni arkadaşlıklarınız, seviyeli sohbetler ve eğlenceli anlar sizlere yalnızca tek tık uzaklıkta.
Günlük hayatın yoğun temposunda, yeni arkadaşlık ilişkilerine vakit ayırmak için sosyalleşmek günden güne güçleşmekte. Üstelik yaşanılan yerde kendi dilini konuşan insan sayısı az ise bu durum ekstra zor bir hal alıyor. Tüm bu sorunların önüne geçmek ve sizi kısa sürede yeni arkadaşlar ile tanıştırmak amacı ile isviçre chat Odaları kuruldu.

İsviçre Sohbet Chat Odaları Ücretsiz Mi?

Her gurbetçimizin kolaylıkla ulaşması ve daha fazla kişinin tanışmasını sağlamak amacı ile mesajlaşmak ücretsizdir. Bu sayede kullanıcılar diledikleri an yeni birileri ile tanışabilir. Böylece hem farklı kişiler ile tanışmanız hem de anlaşabileceğiniz insanları kısa süre içerisinde tanımanız kolaylaşacaktır. Bunun yanında ülkenizden çok uzakta olsanız dahi kendi dilinizi, kültürünüzü paylaştığınız insan sayısı az olmayacaktır. Ülkenizden kilometrelerce uzakta olduğunuzu hissetmeyecek ve gurbet hasretinizi bir nebze olsun Sohbetw sohbet Chat Odaları sayesinde dindireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdirSık Sorulan Sorular


Biz Kimiz ?
Biz yenilikci bir sohbet odasıyız, Kısacasi biz her daim ileri görüşlü davranan, saglam adımlarla kullanıcılarııza her daim güzel bir hizmet ve sohbet ortamı sunmayı düşünen bir adresiz..
Neden Biz ?
Çünkü amacımız sizin için en iyi ortamı ve arkadaşları kazanmanız için yardımcı olmak, daha iyi her daim nasıl yaparız onu düşünüyoruz.

IRC Komutları


Sohbete Nasıl Girerim ?
Mevcut Sayfada Sohbet Bağlan kısmında rumuzunuzu girip baglan basarak giriş yapabilirsiniz.
Nick Nasıl Kayıt Ederim ?
Sunucu giriş yapip kayıtsız rumuzunuz oldugundan emin olduktan sonra -/ns register - seklinde komut ile kayıt yapabilirsiniz.